KONST / Litografier / Färglitografi 14632123
nr 1463 2123
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Signerad, numrerad 156/210, Gröna Lund. Färglitografi, bildmått: 110x75cm, yttermått inklusive ram: 125x86cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:37:49
6/4 12:20:13
25 apr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow